Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün Okul Sporları faaliyet programında yer alan DART grup şampiyonasının yıldız kız ve erkek müsabakaları sona erdi. 19 Mayıs Spor salonunda yapılan ödül törenine Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk, Spor Şube Müdürü Burak Eren, TBBDF Dart ulusal hakemi Emrah Sağlam, İl Temsilcisi Ömer Durmaz ve dartseverler katılım sağladı. 

 

 

23 İL KATILDI

23 ilin katılım sağladığı turnuvada ikinci olanların kupa, madalya ve başarı belgelerini Spor Şube Müdürü Burak Eren verirken, şampiyonlara ise Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk verdi. Ödül töreninde konuşan il Müdürü Özperk, böylesine muhteşem bir organizasyona ev sahipliği yaptıkları için mutlu olduklarını söyledi. Özperk; “Yıldız kız ve erkek takımlarımızı başarılarından dolayı tebrik ediyorum. Aynı başarıyı Türkiye finallerinde de göstermelerini temenni ediyorum.” dedi.

TBBDF Dart ulusal hakemi Emrah Sağlam ise, Batman’ın Türkiye’de örnek ve başarılı bir organizasyona imza attıklarını belirterek, başta İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk’e ve emeği geçenlere teşekkür etti.