ERZİNCAN’LI GENÇLER, MİSAFİRİMİZDİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığının ‘Biz Anadolu’yuz’ projesi kapsamında ilimize gelen Erzincan’lı 40 genç, 3 gün boyunca gönüllerince eğlenip gezme fırsatı buldular.

  Haberi Oku

  GENÇLİK, ‘ÖZEL ÇOCUKLARI’ PETROLSPOR MAÇINDA AĞIRLADI

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, özel çocukları Petrolspor – Halide Edip Adıvar müsabakasında ağırladı.

  Haberi Oku

  KOZLUK’TA PEDALLAR SAĞLIK İÇİN DÖNÜYOR

  Kozluk Gençlik merkezinin kısa bir süre önce kurduğu ‘Gençlik Bisiklet Kulübü’ 25 genç ile 10. turunu gerçekleştirdi.

  Haberi Oku

  GENÇLİK, TOSUNPINAR’DAYDI

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Kozluk Gençlik Merkezi, köy okullarındaki etkinliklerini aralıksız sürdürüyor.

  Haberi Oku

  GENÇLİK’TEN DEV SPOR YATIRIMLARI…

  Gençlik Spor Bakanlığının Batman’a kazandıracağı yeni spor tesislerinin nerelerde yapılacağı belirlendi.

  Haberi Oku

  GENÇLİK MERKEZİMİZ CUMHURİYET’TEYDİ

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesindeki Gençlik Merkezi ‘Merkezim Her yerde’ projesi kapsamında etkinliklerini aralıksız sürdürüyor.

  Haberi Oku

  DART TURNUVASINA YOĞUN İLGİ

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Türkiye Bocce Bowling Dart Federasyonu Batman İl Temsilciliği tarafından yapılan Dart turnuvası sona erdi.

  Haberi Oku

  MASA TENİSÇİLERİMİZ KUPALARI TOPLADI

  Batman’ı temsilen Mardin’de yapılan Masa Tenisi Bölge Şampiyonasına katılım sağlayan kulüplerimiz, kupa ve madalyaları topladı.

  Haberi Oku

  MİNİK ŞAMPİYONLARDAN ÖZPERK’E ZİYARET

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk, şampiyon minik badmintoncuları makamında kabul ederek eşofman takımı hediye etti.

  Haberi Oku

  8 KATEGORİDE SATRANÇ TURNUVASI

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Satranç il temsilciliği ortaklaşa 8 kategoride düzenlediği 10 Kasım Atatürk’ü Anma etkinliği sona erdi.

  Haberi Oku

  ‘‘MERKEZİMİZ HER YERDE”

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerini aralıksız sürdüren Kozluk Gençlik Merkezi, ‘Merkezim Her yerde’ projesi kapsamında köy okullarında etkinlikler yapmaya devam ediyor.

  Haberi Oku

  HAK-İŞ GENÇLİKTEYDİ

  Hak – İş / Hizmet – İş ve Öz Güven – Sen Batman İl Başkanları Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk’i makamında ziyaret ettiler.

  Haberi Oku

  AVRUPA ŞAMPİYONASINA BATMAN DAMGASI

  Belarus’un Gomel kentinde yapılan büyükler Avrupa Güreş şampiyonasına Batman bir hakem ve bir sporcu ile katılarak elde ettikleri başarılarıyla turnuvaya damga vurdular.

  Haberi Oku

  SENDİKA BAŞKANLARI, GENÇİKTEYDİ

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne atanan Mehmet Şafi Özperk’i,bu kez sendika başkanları birlikte ziyaret edip, yeni görevlerinde başarılar dilediler.

  Haberi Oku

  ÖZER VE PAMUKÇU’DAN ÖZPERK’E ZİYARET

  Batman İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Abdülkadir Özer, Sağlık İl Müdürü Dr. Hakan Pamukçu ve Toç-Bir – Sen Başkanı M. Sıddık Aslanlı Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk’i makamında ziyaret ettiler.

  Haberi Oku

  MECLİS ÜYELERİ TAM KADRO GENÇLİKTEYDİ

  Batman merkez ve ilçelerin AK Partili İl Genel Meclis üyeleri, Başkan Abdulvahap Akbaş nezaretinde Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk’i ziyaret ederek hayırlı olsun temennilerinde bulundular.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER