SATRANÇ TURNUVASI TAMAMLANDI

  2022-2023 Okul Sporları Faaliyet Programında yer alan satranç yıldızlar kız ve erkek turnuvası sona erdi.

  Haberi Oku

  TAEKWONDO İL SEÇMELERİ YAPILDI

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün 2022-2023 Okul Sporları Faaliyet Programında yer alan Taekwondo İl Seçmeleri yoğun bir katılım ile yapıldı.

  Haberi Oku

  ÖZPERK, KANAĞI’YI UNUTMADI

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde uzun yıllar görev yapan eski İl Müdürü Hamit Kanağı emekliliğe ayrıldı.

  Haberi Oku

  SPOR SALONU ONLARLA ŞENLENDİ

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, ilimizdeki özel okullarda eğitim gören down sendromlu çocuklar için Batman Belediyesinin desteğiyle özel bir eğlence programı düzenledi.

  Haberi Oku

  HALK OYUNLARI YARIŞMASI YAPILDI

  2022-2023 Okul Sporları Faaliyet Programında yer alan Halk Oyunları yarışması, küçükler, yıldızlar ve gençler kategorilerinde yapıldı.

  Haberi Oku

  ATLETİZMDE NEFESLER TUTULDU

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün 2022-2023 Okul sporları Faaliyet Programında yer alan Atletizm branşlarının yarışmaları tamamlandı.

  Haberi Oku

  ORYANTİRİNG GENÇLER ŞAMPİYONASI SONA ERDİ

  2022-2023 Okul Sporları Faaliyet Programında yer alan Genç Kız ve Genç Erkekler A-B Kategorileri yoğun katılım ile Batı Raman Kampüsünde yapıldı.

  Haberi Oku

  ‘TRAVMA VE PSİKOLOJİK DESTEK’ EĞİTİMİ

  Süveybe Ana Kız Yurdunda kalan depremzede misafirlere, yaşadıkları olayı atlatmaları için uzmanlar tarafından ‘Travma ve Psikolojik Destek’ eğitimi verildi.

  Haberi Oku

  DEPREMZEDELER FİDAN DİKTİ

  , Süveybe Ana Kız Yurdunda kalan depremzede misafirler, Gençlik Liderleri ve gönüllü gençlerle Batı Raman kampüsünde fidan dikimi gerçekleştirdiler.

  Haberi Oku

  GÖNÜLLÜLER, GÖNÜLLERİ FETHEDİYOR

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün Gençlik Liderleri ve gönüllü gençleri, görev yaptıkları Gaziantep’in Islahiye ve Nurdağı’ndaki faaliyetleriyle depremzedelerin gönüllerini fethediyorlar.

  Haberi Oku

  HENTBOL ŞAMPİYONASI SONA ERDİ

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün 2022-2023 Okul Sporları Faaliyet Programında yer alan Hentbol yıldız kızlar ve yıldız erkekler il şampiyonası sona erdi.

  Haberi Oku

  FLOOR CURLİNG’İN YILDIZLARI BELLİ OLDU

  2022-2023 Okul Sporları Faaliyet Programında yer alan Flor Curling yıldızlar il şampiyonası 08-10 Mart 2023 tarihleri arasında oynandı.

  Haberi Oku

  TENİSİN GENÇ ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDU

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün 2022-2023 Okul Sporları faaliyet Programında yer alan genç erkek ve kız tenis il şampiyonası sona erdi.

  Haberi Oku

  LİSELERDE MUHTEŞEM FİNAL; 3-1

  2022-2023 Okul Sporları faaliyet Programında yer alan Genç Erkekler (Liseler) A Futbol maçları muhteşem bir finalle sona erdi.

  Haberi Oku

  BAKANLIK KARİYER UZMANLARI, YURTTAYDI

  Süveybe Ana Kız Yurdunda kalan depremzede misafirleri yerinde ziyaret eden Gençlik ve Spor Bakanlığından Kariyer Uzmanları Fuat Taşkesenligil ve Mehmet Demir misafirlere verilen hizmetleri yerinde gözlemlediler.

  Haberi Oku

  GENÇLİK 10 GÜN NURDAĞI VE ISLAHİYE’DE KALACAK

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Gençlik Liderleri ve Gönüllü Gençler, Gaziantep’in Nurdağı ve İslahiye ilçelerinde 10 gün boyunca kalarak, depremzede ailelere yardımcı olacaklar.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER