‘CİMRİ’ Ahmet İçin Sahnelenecek

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı, Kozluk Gençlik Merkezinin kısa bir süre önce sahneye taşıdığı ‘CİMRİ’ isimli tiyatro oyunu bu kez Ahmet için sahnelenecek.

  Haberi Oku

  GENÇLİKTEN ÜCRETSİZ KUAFÖR HİZMETİ

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı, Kredi Yurtlar Müdürlüğünde Halk Eğitimle birlikte açılan kuaförlük kursunda, lise ve Kuran kurslarında eğitim gören öğrencilerin saç tıraşları ücretsiz yapılıyor.

  Haberi Oku

  KİCK – BOKS’TA 2 TÜRKİYE DERECESİ

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün ve Türkiye Kick Boks Federasyonunun 2019 - 2020 yılı faaliyet programında yer alan, Türkiye Açık Kick – Boks şampiyonası Antalya’da yapıldı.

  Haberi Oku

  BATMAN’DA 2. GELENEKSEL CİMNASTİK FESTİVALİ

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün desteklediği, Batman Cimnastik kulübünün organize ettiği, ‘2. Geleneksel Cimnastik Festivali’ öğrencilerin büyük katılımıyla gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  BADMİNTON ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDU

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün 2019-2020 Okul Sporları faaliyet programında yer alan Badminton genç kızlar ve genç erkekler şampiyonası sona erdi.

  Haberi Oku

  19 MAYIS’TA SPORCU ORDUSU

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Halk Eğitim Merkezinin birlikte verdiği spor kurslarına binlerce çocuk ve genç katılım sağlıyor.

  Haberi Oku

  KARATECİLERİMİZDEN 4 MADALYA GELDİ

  Batman’ı temsilen 10-12 Ocak 2020 tarihleri arasında Adana ilinde yapılan TÜGVA Kurtuluş Turnuvasına katılan 6 sporcumuzdan dördü üçüncülük madalyası aldı.

  Haberi Oku

  JUDO’DA 12 MADALYA GELDİ

  Genç Kızlar ve Genç Erkekler (Liseler arası) Judo Bölge Şampiyonasından çeşitli okullardan katılım sağlayan sporcularımız 12 madalya ile döndüler.

  Haberi Oku

  TENİSÇİLERİMİZ MERSİN YOLCUSU

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün Okul Sporları faaliyet programında yer alan genç kızlar ve genç erkekler Tenis Şampiyonası sona erdi.

  Haberi Oku

  İLUH’LU KIZLAR TÜRKİYE FİNALİNDE

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün Okul Sporları faaliyet programı içerisinde yer alan Genç Kızlar Masa Tenisi grup Şampiyonasında, İluh Anadolu Lisesi 14 ili geride bırakarak şampiyon olup, Türkiye finallerine yükseldi.

  Haberi Oku

  “GAZETECİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN”

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk, 10 Ocak Gazeteciler gününü kutladı.

  Haberi Oku

  70 OKULLA DART ŞAMPİYONASI

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Dart İl Temsilciliğinin birlikte düzenlediği ve Okul Sporları faaliyet programında yer alan dart şampiyonası70 okulun katılımıyla yıldızlar ve gençler kategorilerinde sona erdi.

  Haberi Oku

  BASKETBOL’DA FİNAL, ŞAMPİYON OLDU

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün 2019-2020 Okul Sporları faaliyet programında yer alan basketbol genç erkekler şampiyonasında, gülen taraf Final Koleji oldu.

  Haberi Oku

  GENÇ GÖNÜLLÜLER, GÖNÜLLERİ FETHEDİYOR

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerini aralıksız sürdüren Kozluk Gençlik Merkezinin gönüllü gençleri, yaşlı vatandaşları evlerinde ziyaret ederek gönülleri kazanıyor.

  Haberi Oku

  GENÇLİK MERKEZİNDE ENGEL YOK

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerini aralıksız sürdüren Kozluk Gençlik Merkezi, engelli vatandaşlara yönelik spor tesislerinde bir dizi etkinliğe imza atmaya devam ediyor.

  Haberi Oku

  HENTBOL, ANALİG’TE ÇİFTE SEVİNÇ

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün yıldız hentbol takımları ANALİG (Anadolu Yıldızlar liginde) gruplardan çıkarak çeyrek finale adlarını yazdırdı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER