BATMAN’A 2 TESİS MÜJDESİ

  Gençlik Spor Bakanlığı ile Avrupa Birliğinin ortak projeleri kapsamında Batman’a 2 yeni tesis yapılacak.

  Haberi Oku

  SASON'LU GENÇLER BESYO'YA HAZIRLANIYOR

  Sason Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen beden eğitimi ve spor yüksekokulu hazırlık kursu devam ediyor.

  Haberi Oku

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk; “ÇALIŞMALARI HIZLANDIRIN”

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk, Hasankeyf’te yapımı devam eden sentetik yüzeyli futbol sahasında çalışmaların hızlandırılmasını istedi.

  Haberi Oku

  BATMAN’LI 2 SPORCU VE 1 ANTRENÖR BAKANIN KONUĞUYDU

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 81 ilden Ankara’ya getirilen sporcuların 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamındaki “demokrasi nöbeti” yapıldı.

  Haberi Oku

  KISA FİLM YARIŞMASI SONUÇLANDI

  Batman Valiliği ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği ‘Bu memleket Bizim’ adlı kısa film yarışması sonuçları belli oldu.

  Haberi Oku

  GENÇLİK, VALİYE SANCAĞI TESLİM ETTİ

  Gençlik Spor Bakanlığının koordinesinde, Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün organizasyonuyla düzenlenen, ’15 Temmuz Şehitleri Anma ve Demokrasi Sancak Koşusu’ büyük bir heyecanla tamamlandı.

  Haberi Oku

  NEFES KESEN 15 TEMMUZ KOŞUSU

  Batı Raman Atletizm Pistinde düzenlenen yarışmada kız ve erkeklerde ilk üçe giren sporculara madalyaları verildi.

  Haberi Oku

  CEPTEN ORYANTRİNG TURNUVASI

  Batman Valiliği, Batman Belediyesi ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği , ’15 Temmuz Şehitlerini Anma ve Demokrasi’ online oryantring turnuvası sona erdi.

  Haberi Oku

  15 TEMMUZ ONLİNE SATRANÇ TURNUVASI SONA ERDİ

  Batman Valiliği, Batman Belediyesi ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği , ’15 Temmuz Şehitlerini Anma ve Demokrasi’ online satranç turnuvası sona erdi.

  Haberi Oku

  15 TEMMUZ DART ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDU

  Batman Valiliği, Batman Belediyesi ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği , ’15 Temmuz Şehitlerini Anma ve Demokrasi’ Dart turnuvası sona erdi.

  Haberi Oku

  GENÇLİK 15 TEMMUZ ETKİNLİKLERİ İÇİN HAZIR

  Batman Valiliğinin destekleri, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün organizasyonuyla yapılacak olan 15 Temmuz etkinlikleri için tüm hazırlıklar tamamlandı.

  Haberi Oku

  GENÇLİK’TEN SOSYAL MESAFELİ ÜCRETSİZ KURSLAR

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, normalleşme sürecinin ardından açık ve kapalı spor salonlarında spor lisesi ve üniversitelerin BESYO bölümlerine hazırlanan öğrencileri, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyarak parkur sınavlarına ücretsiz hazırlıyor.

  Haberi Oku

  BATMAN’A 4 ADET YARI OLİMPİK YÜZME HAVUZU

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk, pandemi sürecinin ardından yapımına ara verilen 4 yarı olimpik havuzunun kısa zamanda bitirilmesi için talimat verdi.

  Haberi Oku

  ÖZPERK, SPOR YATIRIMLARINI İNCELEDİ

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk, Pandemi sürecinde yapımına ara verilen ve normalleşmenin ardından tekrar yapımı süren spor tesisleri yatırımlarını yerinde inceledi.

  Haberi Oku

  GENÇLİKTEN STK’LARA PROJE DESTEĞİ

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Gençlik ve Spor Bakanlığı 2020-1 Genel Çağrı Döneminde Sivil Toplum Kuruluşlarının başvurularını almaya başladığını duyurdu.

  Haberi Oku

  GENÇLİK SPOR 15 TEMMUZ TURNUVALARINI BAŞLATIYOR

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, ’15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ kapsamında bir dizi etkinlik ve yarışma yapacak.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER