GENÇLİKTEN BİLGİ YARIŞMASI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 81 ilde aş zamanlı olarak yapılacak Lise ve Üniversiteler arası bilgi yarışması kayıtları başladı.

  Haberi Oku

  VALİ OKUDU, GENÇLER DİNLEDİ

  Batman Valisi ve Belediye Başkan Vekili Hulusi Şahin, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Petrolkent Gençlik Merkezinde gençlerle bir araya gelerek, onlara kitap okudu.

  Haberi Oku

  RESİM KURSUNA YOĞUN İLGİ

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Petrolkent Gençlik Merkezinde verilen resim kursuna ilgi her geçen gün büyüyor.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU AĞRI’DA

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, çeşitli temaslarda bulunmak üzere geldiği Ağrı'da, Ağrı Gençlik ve Spor Protokolü programına katıldı.

  Haberi Oku

  GENÇLİKTEN BOCCE TURNUVASI

  Batman Gençlik Merkezi, bünyesindeki faaliyetlere katılım sağlayan gençlerin boş zamanlarını geçirmeleri için Bocce turnuvası düzenledi.

  Haberi Oku

  ORYANTİRİNG TAKIMIMIZ 10 MADALYA İLE DÖNDÜ

  Diyarbakır’da yapılan ‘Park Oryantiring Yarışmasına katılım sağlayan Batmanlı sporcular, ilimize 10 madalya ile dönmeyi başardılar.

  Haberi Oku

  ‘MUTLU ÇARŞAMBA’ İLE YÜZLERİ GÜLÜYOR

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından, her Çarşamba yapılan ‘Mutlu Çarşamba’ projesi ile 7’den 77’ye herkesin yüzü gülmeye başladı.

  Haberi Oku

  BATMAN’DA YETENEKLER ORTAYA ÇIKIYOR

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde 3 yıldan bu yana devam eden Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme Projesi'nin üçüncü ve son aşaması olan denge ve reaksiyon testleri bitirme aşamasına geldi.

  Haberi Oku

  UDEF’TEN ÖZPERK’E ZİYARET

  UDEF (Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu) Bölge Koordinatörü Mehmet Fatih Gök ve yabancı uyruklu üniversite öğrenciler, Batman Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk’i makamında ziyaret ettiler.

  Haberi Oku

  GÜRSEL AKSEL STADI RESMEN AÇILDI

  Göztepe'nin iç saha maçlarını oynadığı Gürsel Aksel Stadı'nın resmi açılışı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleşti. Açılışta bir konuşma yapan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, dünyanın en iyi statlarına aday gösterilen Gürsel Aksel Stadı'nın Türkiye'nin spor altyapısının geldiği noktanın en güzel sembollerinden biri olduğunu belirtti.

  Haberi Oku

  30 GENÇLE SATRANÇ TURNUVASI

  Batman Gençlik Merkezi farklı etkinliklerine yenilerini eklemeye devam ediyor.

  Haberi Oku

  20 TAKIMLI BADMİNTON TURNUVASI

  Batman Gençlik Merkezinin organize ettiği badminton turnuvasına farklı kategorilerde 20 takım katılım sağladı.

  Haberi Oku

  “TÜRKİYE'MİZİN STATLARI, SALONLARI DÜNYANIN ÖNCÜ TESİSLERİ OLDU”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “Türkiye'mizin tesisleri, statları, salonları ve diğer branşları, dünyanın, Avrupa'nın öncü tesisleri oldu. Türkiye'nin sporda marka ülke olma noktasında çok ama çok önemli bir noktaya geldiğini de gururla ifade ediyorum. Özellikle spor altyapımız, sadece ülkemiz için değil dünyanın imrendiği, tercih ettiği bir spor turizmi markası haline geldi” dedi.

  Haberi Oku

  YENİ ADANA STADYUMU AÇILDI

  Yeni Adana Stadyumu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun katıldığı törenle hizmete girdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Tesisleşmenin Türk sporunu güçlendirme, sporcularımızı destekleme, hedeflerimize ulaşma noktasında çok büyük önem arz ettiğine inanıyoruz” dedi.

  Haberi Oku

  MİLLİ SPORCU BURSU TANITIM TOPLANTISI

  Milli Sporcu Bursu Tanıtım Toplantısı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlendi.

  Haberi Oku

  GENÇLERİN YENİ TUTKUSU, OKÇULUK

  Osmanlı’dan bu yana her zaman büyük ilgi gören okçuluğa, bu kez Kozluk’lu gençler merak salmaya başladı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER