KOZLUK’TA YAMAÇ PARAŞÜTÜ NEFESLERİ KESTİ

  Batman’ın Kozluk ilçesinde ‘Avrupa Hareketlilik ve Avrupa Spor Haftası’ etkinlikleri kapsamında, yamaç paraşütü yapıldı.

  Haberi Oku

  GENÇLİK, HASANKEYF'TE ‘HAREKETTE BİZDE VARIZ” DEDİ

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün 16-23 Eylül 2021 tarihleri arasında ‘Avrupa Hareketlilik ve Avrupa Spor Haftası’ etkinlikleri kapsamında, tarihi Antik Kent Hasankeyf’te bir dizi spor etkinliği yaptı.

  Haberi Oku

  FUTBOLDA ŞAMPİYON GENÇLİK

  Gençlik ve Spor Bakanlığının Sosyal Uyum Projesi kapsamında 08-15 Eylül 2021 tarihleri arasında Hatay’da 25 ilin gençlik merkezlerinin katılım sağladığı, futbol turnuvasında Batman Gençlik Merkezi şampiyon oldu.

  Haberi Oku

  GENÇLİKTE COŞKULU SPOR HAFTASI BAŞLADI…

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ‘Avrupa Hareketlilik ve Avrupa Spor Haftası’ etkinliklerine Batman Park AVM önünde başladı.

  Haberi Oku

  GENÇLİK MERKEZLERİ TEMİZLİK YAPMAYA HAZIR

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Gençlik Merkezleri, 18 Eylül Dünya Temizlik gününde anlamlı bir etkinliğe imza atmaya hazırlanıyor.

  Haberi Oku

  GENÇLİK’TEN DOLU DOLU SPOR HAFTASI

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ‘Avrupa Hareketlilik ve Avrupa Spor Haftası’ etkinlikleri kapsamında 16-23 Eylül 2021 tarihleri arasında dolu dolu bir spor haftası etkinlikleri yapmaya hazırlanıyor.

  Haberi Oku

  KARDEŞLİK ATEŞİ, BATMAN’DA YÜKSELDİ…

  Kayseri, Osmaniye ve Niğde illerinden Batman’a gelen 45 öğrenci, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Petrolkent Gençlik Merkezinin misafiri oldular.

  Haberi Oku

  GENÇLİĞİN YURTLARI 5 YILDIZLI OTEL GİBİ

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan Üniversite Öğrenci yurtları, adeta 5 yıldız konforunda hizmet veriyor.

  Haberi Oku

  ÖZPERK’TEN, HAZAR’A HİZMET PLAKETİ

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk, Ankara’ya Şube Müdürü olarak atanan Mehmet Ender Hazar’a hizmetlerinden dolayı teşekkür plaket verdi.

  Haberi Oku

  GENÇ OFİS’TEN ÜNİVERSİTEYE

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde Sağlık Mahallesinde bulunan ‘Genç Ofiste’ verilen resim ve müzik kurslarında eğitim gören 42 öğrenci üniversiteli oldu.

  Haberi Oku

  DENE YAP ATÖLYESİNİN SINAV BAŞVURU TARİHİ UZATILDI…

  Batman’ın da aralarında bulunduğu 30 ilde öğrencilerine teknoloji eğitimleri veren Deneyap Teknoloji Atölyeleri için kayıt süreleri uzatıldı.

  Haberi Oku

  YAZ OKULU KURSLARINDAN 15 BİN KİŞİ FAYDALANDI

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde yaz ayında açılan 23 branşta 15 bin öğrenci faydalandı.

  Haberi Oku

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk; “ÖĞRENCİLERİMİZ BOŞ ZAMANLARINI TESİSLERDE GEÇİRSİN”

  Pandemi sürecinin sağlıklı bir şekilde atlatılması, öğrencilerin eğitim ve öğretimden arta kalan zamanlarını verimli bir şekilde geçirmeleri için, açık ve kapalı spor tesisleri uzman antrenörler eşliğinde çocukların ve gençlerin hizmetine açıldı.

  Haberi Oku

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk; “AŞI OLMAK BİZİM, GELECEĞİMİZ ONLARIN ELİNDE”

  “Aşı olmak bizim elimizde, ama geleceğimiz ise öğrencilerimizin elinde” diyen Batman Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk, yeni Eğitim ve Öğretim yılının hayırlı ve uğurlu olmasını diledi.

  Haberi Oku

  ÖZPERK; “PETROLSPOR’UN YANINDAYIZ”

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk, 3. Lig müsabakalarını oynayacak olan temsilcimiz Petrolspor için tüm hazırlıkların tamamlandığını söyledi.

  Haberi Oku

  CAMİLERİMİZ ÇOCUKLARLA ŞENLENDİ

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Gençlik Merkezleri, Camilerde Yaz Kur’an Kurslarına giden öğrenciler için çeşitli etkinlikler yaptılar.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER