BİLARDO’NUN USTALARI BATMAN’A GELİYOR

05-12 Ekim 2018 tarihleri arasında Atatürk Spor Salonunda yapılacak olan, ‘Türkiye 3. Bant Bilardo” Şampiyonasında, gözler Batman’a çevrildi.

1 EKİM 2018

05-12 Ekim 2018 tarihleri arasında Atatürk Spor Salonunda yapılacak olan, ‘Türkiye 3. Bant Bilardo” Şampiyonasında, gözler Batman’a çevrildi. Yaklaşık 600 erkek, kadın ve gençler kategorilerindeki sporcular için tüm alt yapı hazırlıkları Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından bitirme şamasına getirildi. Batman Valiliği, Batman Belediyesi ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün organizasyonunda yapılacak Bilardo şampiyonası öncesi kenti yeni bir heyecan sardı.

 

 

600 BİLORDOCUYU AĞIRLAYACAĞIZ

Bir hafta boyunca Batman’da 600 bilardo sporcusunu ağırlayacaklarını belirten Gençlik ve Spor İl Müdürü Halil Eren,  profesyonel ve tecrübeli bir ekiple alt yapı ve tüm hazırlıkları bitirme aşamasına geldiklerini söyledi. İl Müdürü Eren; “Sayın Valimiz Ahmet Deniz ve Sayın Belediye Başkan Vekilimiz Ertuğ Şevket Aksoy’un destekleriyle başarılı bir organizasyona ev sahipliği yapacağız. Hepimizin amacı ilimize büyük organizasyonlar alarak spora, gençlere ve ilimizin tanıtımına katkı sunmaktır.” diye konuştu