EREN’DEN HASANKEYF VE GERCÜŞ KAYMAKAMLARINA ZİYARET

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürü Halil Eren, Hasankeyf ilçesine yeni atanan Kaymakam Haluk Koç ve Gercüş ilçe Kaymakamlığına atanan Mevlüt Şekerci’yi makamlarında ziyaret etti.

27 EYLÜL 2018
HABERİNFOTOĞRAFLARI

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürü Halil Eren, Hasankeyf ilçesine yeni atanan Kaymakam Haluk Koç ve Gercüş ilçe Kaymakamlığına atanan Mevlüt Şekerci’yi makamlarında ziyaret etti. Hayırlı olsun temennilerinde buluna Eren, kendilerine birer duvar saati hediye etti.  İl Müdürü Eren; “Hasankeyf ilçe kaymakamlığına yeni atanan Sayın Haluk Koç ve Gercüş ilçe kaymakamlığına yeni atanan Sayın Mevlüt Şekerci’yi makamlarında ziyaret edip hayırlı olsun temennilerinde bulunduk. Ardından İl Müdürlüğümüzün, Gençlik merkezimizin ve ilçelerimizdeki çalışmalar hakkında kendilerini bilgilendirdik. Ziyaretlerimiz gençlik ve spor açısından verimli geçti. Kaymakamlıklarımızla koordineli bir şekilde çalışıp, başarılı projelere imza atmayı hedefliyoruz.” diye konuştu. 

 

 

EREN, HASANKEYF VE GERCÜŞ’TEYDİ 

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürü Halil Eren, Sason ve Kozluk ziyaretlerinin ardından, Hasankeyf ve Gercüş ilçelerini de ziyaret etti. Hasankeyf ve Gercüş Gençlik ve Spor ilçe Müdürlüklerinin çalışmalarını yerinde inceleyen Eren, ardından tesisleri gezdi. Hasankeyf ve Gercüş’te yeni spor ve tesis yatırımlarının alt yapısını oluşturmaya devam edeceklerini belirten İl Müdürü Eren, merkez kadar ilçeleri de önemsediklerini söyledi. İl Müdürü Eren’e, Tesisler Şube Müdürü Halil Çöl, Gençlik Merkezi Müdürü Musab Baran, Hasankeyf ilçe Müdürü Veysi Datlı, Gercüş ilçe Müdürü Serkan Soyvural ve gençlik liderleri eşlik etti.