OKUL SPORLARINDA, ‘FAİR-PLAY’ MESAJI

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Servisi, 2018-2019 sezonu için ilk, orta ve liselerin Beden eğitimi öğretmenleriyle bir araya gelip bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdi.

31 EKİM 2018
HABERİNFOTOĞRAFLARI

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Servisi, 2018-2019 sezonu için ilk, orta ve liselerin Beden eğitimi öğretmenleriyle bir araya gelip bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdi. Spor Şube Müdürü Burak Eren, Gençlik ve Spor Uzmanları Gökhan Arslan, Rıdvan Konak ve Ramazan Onat’ın hazır bulunduğu toplantıda, ‘Fair Play’ mesajı verildi. 

 

 

“BU SEZON FAİR-PLAY SEZONU OLSUN”

Okulların Beden Eğitim Öğretmenlerine seslenen Spor Şube Müdürdü Burak Eren, bu sezonun Fair-Play yılı olması temennisinde bulundu. Eren yaptığı açıklamada; “Öncelikle 2018-2019 Okul Sporları hayırlı ve uğurlu olsun. Beden Eğitim Öğretmenlerimiz ve okul idarecilerinin sporun tüm kategorilerinde katılım sağlamalarını bekliyoruz. Her yıl Türkiye ortalamasına göre lisanslı sporcu sayımız artıyor. Öğrencilerimize farklı branşlarda sporu sevdirmek için çabalamalıyız. Okullarımız yarışmacı değil, katılımcı olmalıdır. Spor yapan her öğrenci zararlı alışkanlıklardan uzak durur. Bizlerde hep birlikte büyük bir aile olduğumuzu göstermek ve bu sezonu Fair-Play çerçevesinde geçirmek için büyük bir özveri ile çalışmalıyız.” diye konuştu.