GENÇLİK KURAN KURSUNDA İFTAR AÇTI

Gençlik Merkezi, Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında ‘Oduncular Kuran Kursu’ öğrencileri, Batman’ın kanaat önderleri ve gençlik liderleriyle iftarda bir araya geldi.

11 HAZİRAN 2018
HABERİNFOTOĞRAFLARI

Batman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde çalışmalarını sürdüren Gençlik Merkezi, Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında Oduncular Sitesinde bulunan ‘Oduncular Kuran Kursu’ öğrencileri, Batman’ın kanaat önderleri ve gençlik liderleriyle iftarda bir araya geldi. Cami kubbesi ve avlusunda verilen iftar yemeğine ilgi büyüktü. 

 

 

Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Gençlik Merkezi Müdürü Musab Baran; “Yaklaşık 100 gencimizle, Batman âlimleri ve kanaat önderlerinin bulunduğu iftar programında İl Müdürümüz, Gençlik liderlerimiz ve Kuran Kursu öğrencileriyle bir araya geldik. Gençlerin olduğu her yerde merkezimizin faaliyetleri hakkında bilgi verip farklı etkinliklerimizi anlatıyoruz. Verdiğimiz iftar programının ardından Kanaat önderlerimiz, Din âlimlerimiz, Kuran Kursu öğrencilerimiz ve gençlerimizle hasbihal ettik.” diye konuştu.