VALİ DENİZ’DEN GENÇLERE SÜRPRİZ ZİYARET

‘Şehirler ve Kültürler Yörelerimiz’ projesi kapsamında Mardin iline çıkarma yapan 3 gezi kafilemiz ile Batman Valisi Sayın Ahmet Deniz ve eşi Sayın Olcay Deniz hanımefendi sürpriz bir şekilde Mardin’i gezen gençlerle karşılaştılar.

5 EKİM 2017
HABERİNFOTOĞRAFLARI

‘Şehirler ve Kültürler Yörelerimiz’ projesi kapsamında Mardin iline çıkarma yapan 3 gezi kafilemiz ile Batman Valisi Sayın Ahmet Deniz ve eşi Sayın Olcay Deniz hanımefendi sürpriz bir şekilde Mardin’i gezen gençlerle karşılaştılar. Vali Ahmet Deniz ve eşini karşılarında gören gençler son derece heyecanlandı. Bir süre gençlerle sohbet eden Vali Ahmet Deniz ve eşi Olcay Deniz hanımefendi,  kafilenin başında bulunan yetkililerden gezi hakkında bilgi aldı. Ardından gençlerle uzun bir süre sohbet edip hatıra fotoğrafı çeken Vali Deniz ve eşi, Mardin’de gerçekleştirilen DİKA programına katılım sağladı.

 

“MARDİN’İ İLK KEZ GÖRENLER VAR”

Gezi programı kapsamında Batman Valisi Sayın Ahmet Deniz ve eşi Olcay Deniz hanımefendinin kendilerine tesadüfen yaptığı ziyaretten dolayı son derece mutlu olduklarını belirten İl Müdürü Halil Eren, gençler arasında ilk kez Mardin’i görenlerin olduğunu söyledi. Eren; “Gezilerimiz 3 ilimize aralıksız devam ediyor. Merkez ve ilçelerimizdeki gençlerimizle Mardin, Elazığ ve Şanlıurfa’yı gezmeye devam edeceğiz. Hedefimiz bize verilen süre zarfından en az 2 bin kişiyi gezdirmektir.” diye konuştu.