GENÇLİK 3 SPOR TESİSİ YENİLİYOR

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk, 2024-2025 sezonunda 3 futbol sahasının yenileceğinin müjdesini verdi.

  Haberi Oku

  TAEKWONDO’DA BÜYÜK BAŞARI

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün 2023-2024 Okul Sporları Faaliyet Programında yer alan ve grup müsabakalarında Batmanlı Taekwondocular büyük bir başarıya imza attılar.

  Haberi Oku

  GENÇLİK, 25 İLDEN 310 TAEKWONDOCUYU AĞIRLIYOR

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün 2023-2024 Okul Sporları faaliyet programında yer alan Taekwondo Yıldızlar Kız-Erkek Grup Müsabakaları 310 sporcunun katılımıyla başladı.

  Haberi Oku

  TAEKWONDO FEDERASYONUNDAN, ÖZPERK’E ZİYARET

  Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Metin Şahin, As Başkan Seyfullah Özdemir ve beraberindeki heyet, Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk’i makamında ziyaret ettiler.

  Haberi Oku

  25 İLDEN 310 SPORCU İFTARDA BULUŞTU

  Batman’da bulunan Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Metin Şahin, 02-05 Nisan 2024 tarihleri arasında yapılan taekwondo grup müsabakaları için gelen 25 ilden 310 sporcuyu iftarda buluşturdu.

  Haberi Oku

  BELDE ORTAOKULUNDAN TARİHİ BAŞARI

  Batman Borsa İstanbul Belde Ortaokulu, Yıldız Kız ve Erkek Basketbol takımları, okul sporlarında basketbol branşında Türkiye’nin en iyi 8 takımı arasına kalarak, Türkiye finallerine katılmaya hak kazandı.

  Haberi Oku

  VEYSEL KARANİ TENİS’TE TÜRKİYE FİNALİNDE

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün 2023-2024 Okul Sporları faaliyet programında yer alan Tenis Şampiyonasında il ve grup müsabakalarında şampiyon olan Veysel Karani İHL Spor Proje Okulu bütün maçlarını kazanarak Türkiye finaline yükseldi

  Haberi Oku

  TAEKWONDO’DA TÜRKİYE DERECELERİ GELDİ

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün 2023-2024 okul sporları faaliyet programında yer alan Taekwondo Şampiyonasında Türkiye dereceleri geldi.

  Haberi Oku

  TOKİ KAZIM KARABEKİR’İN KÜÇÜK KIZLARI FİNALDE

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün 2023-2024 Okul Sporları faaliyet programında yer alan Hentbol müsabakalarında il ve grup şampiyonu olan Toki Kazım Karabekir Ortaokulu, finale yükseldi.

  Haberi Oku

  MUHTEŞEM DART ŞAMPİYONASI

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile TBBDF Batman İl Temsilciliğinin 2023-2024 Okul Sporları faaliyet programında yer alan, ‘Batman Dart Turnuvası Sıralama Serisi 3’ şampiyonası sona erdi.

  Haberi Oku

  20 İLDEN 400 SPORCU AĞIRLAYACAĞIZ

  2023-2024 Okul Sporları Faaliyet Programında yer alan yıldız kız-erkek futbol müsabakaları başlıyor.

  Haberi Oku

  ÖZEL ÇOCUKLAR GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİ

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, ‘21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü’ etkinlikleri çerçevesinde 19 Mayıs Spor Salonunda özel çocuklar için bir dizi etkinlik programı düzenledi.

  Haberi Oku

  MUAY THAİ İL SEÇMELERİ YAPILDI

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün 2023-2024 Okul Sporları faaliyet programında yer alan Muay Thai il seçmeleri yapıldı.

  Haberi Oku

  DENEYAP ATÖLYELERİNDE SINAV HEYECANI

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı, Petrolkent Gençlik Merkezinde bulunan Deneyap Atölyelerinde sınav heyecanı devam ediyor.

  Haberi Oku

  AMASRA’DA BATMAN RÜZGÂRI ESTİ

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün 2023-2024 Okul Sporları Faaliyet Programında yer alan oryantiring U14 Ligi 2. Kademe yarışmaları Bartın ilinin Amasra ilçesinde yapıldı.

  Haberi Oku

  KÜÇÜKLER MASA TENİSİ ŞAMPİYONASI SONA ERDİ

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün 2023-2024 Okul Sporları faaliyet programında yer alan Küçükler Kız-Erkek Masa Tenisi il şampiyonası sona erdi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER