KORUMALI MASKELER TESLİM EDİLMEYE BAŞLANDI

  Batman Gençlik Merkezinde üretimine başlanan Korumalı maskelerin ilk partisi Sağlık İl Müdürlüğü Destek Hizmetleri Başkanı İbrahim Kara’ya teslim edildi.

  Haberi Oku

  GENÇLİK MERKEZİNDE, ‘KORUMALI MASKE’ ÜRETİLİYOR

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezi, sağlık çalışanları için ‘Korumalı Maske’ üretimine başlandı.

  Haberi Oku

  BATMAN ATLETİZMİ AVRUPA’DA IŞILDIYOR…

  Balkan ülkeleri yürüyüş şampiyonasında 10 km’de piste çıkan U-18 kategorisinde Batman ve mili takımımızı temsil eden Petrolspor’lu Mazlum Demir, Balkan şampiyonu olmayı başardı.

  Haberi Oku

  AMATÖR KULÜPLERE BAŞARI BELGESİ

  Batman’daki Spor kulüplerine Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Mehmet Kasapoğlu tarafından, ‘Başarı Belgesi’ gönderildi.

  Haberi Oku

  KÖY ÇOCUKLARINA ÜCRETSİZ TIRAŞ

  ‘Saç ve Sakal Kesimi’ kursunda eğitim gören kursiyerler, Beşiri’ye bağlı Yontukyazı ilk ve ortaokulunda eğitim öğretim gören 75 öğrenciyi ücretsiz tıraş etti.

  Haberi Oku

  KÜÇÜKLERDE KORT TENİSİ HEYECANI

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün 2019-2020 Okul Sporları Faaliyet Programında yer alan küçük erkek ve küçük kızlar kort tenisi şampiyonası sona erdi.

  Haberi Oku

  BOCCE’NİN YILDIZLARI BELİ OLDU

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün 2019-2020 Okul Sporları Faaliyet programında yer alan yıldız kız ve yıldız erkekler bocce şampiyonası sona erdi.

  Haberi Oku

  VOLEYBOL YARI FİNALLERİ SONA ERDİ

  Batman’ın ev sahipliği yaptığı, Voleybol küçük kız ve küçük erkeklerin yarı final müsabakaları son erdi.

  Haberi Oku

  TAEKWANDOCU KIZLAR BAŞARIYLA DÖNDÜ

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün 2019-2020 Okul Sporları faaliyet programında yer alan Taekwondo grup müsabakalarında Batmanlı kızlar derece ile döndü.

  Haberi Oku

  BEŞİRİ’DE MUHTEŞEM ‘BAHAR SPOR ŞENLİKLERİ’ AÇILIŞI

  Beşiri Kaymakamlığı ve Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünün birlikte organize ettiği ve ilçe Milli Eğitim Müdürlüğünün desteklediği ‘Bahar ve Spor Şenlikleri’ turnuvalarının açılışı yapıldı.

  Haberi Oku

  GENÇLİK SPOR, YATIRIMLARINA BAŞLADI

  Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun, Spor Toto teşkilatı aracılığıyla Batman’da yapılması planlanan ve daha önce müjdesini verdiği spor tesislerinin yapımına başlandı.

  Haberi Oku

  VOLEYBOL KÜÇÜKLER YARI FİNAL MAÇLARI BAŞLADI

  Spor Faaliyetleri Dairesi Başkanlığının faaliyet programında yer alan ve Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün marifetiyle düzenlenen küçükler voleybol yarı final müsabakaları başladı.

  Haberi Oku

  19 TAKIMLI BOCCE ŞAMPİYONASI

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün 2019-2020 Okul Sporları faaliyet programında yer alan genç kız ve erkek bocce şampiyonası 19 takımın katılımıyla oynandı.

  Haberi Oku

  GENÇLİK’TEN MEHMETÇİKLERE DESTEK

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Seyyit Bilal Erkek Öğrenci Yurdundaki öğrenciler, İdlip’te bulunan Kahraman Mehmetçiklerimize destek olmak amacıyla, İstiklal Marşı okuyup dua ettiler.

  Haberi Oku

  BATMAN’IN EN İYİ ATLETLER BELLİ OLDU

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Atletizm Federasyonunun ‘Atletizmi Geliştirme Projesi’ kapsamında merkez ve 5 ilçede binlerce sporcunun katılım sağladığı il şampiyonası sona erdi.

  Haberi Oku

  KÜLTÜR VE SANAT YARIŞMALARI SONA ERDİ

  Gençlik Merkezinin organize ettiği kültür ve sanat yarışmaları sona erdi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER