YURTTA KALAN 162 KİŞİ TAHLİYE OLDU

  Kazakistan ve Irak’tan getirtilerek Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Kız Yurdunda 14 gün boyunca karantinada kalan 162 kişi otobüslerle evlerine gönderildi.

  Haberi Oku

  ONLİNE SATRANÇ TURNUVASI SONA ERDİ

  Tüm Türkiye genelinde olduğu gibi Batman’da da ‘Online Satranç’ turnuvası düzenlendi.

  Haberi Oku

  GENÇLİK KAN BAĞIŞI İÇİN SEFERBER OLDU

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesindeki birimler, ‘İyilik Kanımızda Var’ kan bağışı kampanyasına destek vererek adeta seferber oldular.

  Haberi Oku

  ÖĞRENCİ YURTLARINDAN KIZILAY’A KAN BAĞIŞI

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan Yurt Hizmetleri Müdürleri ve personelleri Kızılay’a kan bağışında bulundular.

  Haberi Oku

  19 MAYIS ÇELENK SUNMA PROGRAMI YAPILDI

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, 19 Mayıs Atatürk`ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle çelenk sunma töreni düzenledi.

  Haberi Oku

  İYİLİK GENÇLİĞİN KANINDA VAR

  Batman Gençlik Merkezinin gençlik liderleri ve gönüllü gençleri, ‘İyilik Kanımızda var’ diyerek Kızılay’a kan bağışında bulundu.

  Haberi Oku

  GENÇLİK HAFTASI KUTLANIYOR…

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında, 15-21 Mayıs Gençlik Haftası açılışı Valilik Bahçesinde bulunan Atatürk Anıtına Çelenk bırakılmasıyla başladı.

  Haberi Oku

  GENÇLİKTEN BİLLBOARD’LI 19 MAYIS KUTLAMASI..,

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası nedeniyle billboardlarda kutlama mesajı yayımladı.

  Haberi Oku

  BEŞİRİ’DE “1919 GENCE 1919 KİTAP”

  Batman Beşiri ilçe Kaymakamlığı, Beşiri Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile İkiköprü Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramına özel anlamlı bir projeyi hayata geçirdi.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE BELEDİYEDEN, 19 MAYIS’A ÖZEL YARIŞMA

  Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs (Covid-19) salgını sebebi ile evlerinden çıkamayan gençlerin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını buruk geçirmemeleri adına Batman Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü ve Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü eğlenceli spor etkinliği düzenliyor.

  Haberi Oku

  BAKANLIĞIMIZDAN ÇOÇUKLARA SATRANÇ TAKIMI

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında şiir okuyan sporculara, Gençlik ve Spor Bakanılığından satranç takımı gönderilerek hediye edildi.

  Haberi Oku

  HAK-İŞ’TEN ÖZPERK’E PLAKET

  Hak-İş Konfederasyonu ve Hizmet-İş Batman İl Başkanı Bünyamin Söğüt, Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk’i makamında ziyaret ederek, yapmış olduğu başarılı çalışmalardan dolayı plaket takdim etti.

  Haberi Oku

  KİTAP DOSTU KAYMAKAM

  Batman’ın Beşiri ilçe Kaymakamı Sinan Aşcı, Covid-19 (Corona Virüsü) nedeniyle evlerinden çıkamayan 600 gence verilmek üzere, Beşiri İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğüne 600 adet kitap hediye etti.

  Haberi Oku

  EVDE ONLİNE TURNUVALAR BAŞLADI

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, evde spor yapan sporculara desteklerini sürdürüyor.

  Haberi Oku

  GENÇLİK KARANTİNADAKİ 285 VATANDAŞI EVLERİNE UĞURLADI

  Irak’ın başkenti Bağdat’tan gelerek, Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Kız yurdunda 14 önce karantinaya alınan 285 vatandaş taburcu edilerek evlerine gönderildi.

  Haberi Oku

  COVİD-19 SÜRECİNDE BESLENME ÖNERİLERİ

  Korona virüs beslenme önerileri...

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER