23 NİSAN’A ÖZEL ORYANTİRİNG TURNUVASI

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Oryantiring İl Temsilciliğinin birlikte organize ettiği, 23 Nisan Oryantiring Turnuvası sona erdi.

  Haberi Oku

  OLİMPİK VE PARALİMPİK SPORCULAR AŞILANACAK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türkiye'yi temsil eden olimpik ve paralimpik sporcuların öncelikli Kovid-19 aşı uygulaması randevusuna dahil edildiğini bildirdi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU MARK CAVENDİSH İLE BİR ARAYA GELDİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu'nun Bodrum - Kuşadası etabını birincilikle bitiren dünyaca ünlü sporcu Mark Cavendish ile bir araya geldi.

  Haberi Oku

  BEŞİRİ’DE DUVARLAR RENKLENİYOR

  ‘Beşiri Bir Tuval Bende Bir Ressamım’ projesi kapsamında İlçe Merkezi, İkiköprü Beldesi, 27 köy de bulunan Kamu kurum ve kuruluş duvarları boyanmaya başladı.

  Haberi Oku

  BEŞİRİ’DE MİNİKLER SPORA BAŞLADI

  Beşiri ilçe Kaymakamlığı ile Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından, 03-06 yaş grubu arası çocuklar sporla buluşturuluyor.

  Haberi Oku

  56. CUMHURBAŞKANLIĞI TÜRKİYE BİSİKLET TURU SONA ERDİ

  Türkiye’nin en prestijli organizasyonlarından biri olan ve bu yıl 56.’sı düzenlenen, Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu sona erdi. 1244 kilometre uzunluğunda 8 gün süren TUR 2021’de turkuaz mayonun sahibi İspanyol bisikletçi Jose Manuel Diaz Gallego oldu.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU "TOKYO 2020'YE 100 GÜN KALA" ETKİNLİĞİNE KATILDI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, paralimpik milli sporcularla birlikte toplam 118 milli sporcunun Tokyo Olimpiyatları'na kesin kota kazandığını bildirirken, "Kota müsabakaları haziran sonuna kadar devam edecek, inanıyorum ki bu süreçte Türkiye daha fazla sporcuyla daha fazla branşla katılım gösterecek"

  Haberi Oku

  ÜCRETSİZ ÇORBAYA EKMEKLİ DESTEK

  Batman Belediyesi ile Kızılay’ın ortaklaşa yürüttüğü, ‘Çalışmak Sizden Çorba Bizden’ projesine Batmanlı fırıncı Yakup Tunç, ekmek desteği vererek duyarlılık gösterdi.

  Haberi Oku

  GENÇLİKTEN İHBARLI, POLİS KUTLAMASI

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde çalışmalarını sürdüren Gençlik Merkezi, 10 Nisan Polis Haftası kapsamında önce ihbarda bulundular, ardından gelen polis ekiplerini pastayla karşıladılar.

  Haberi Oku

  TENİSİN ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDU

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Türkiye Kort Tenisi Federasyonunun faaliyet programında yer alan Kort Tenisi ferdi il şampiyonası müsabakaları sona erdi.

  Haberi Oku

  BATMAN’DA NEFES KESEN YÜRÜYÜŞ LİGİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü ile Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından organize edilen Spor Toto Yürüyüş Ligi yarışları, Batman'da düzenlendi.

  Haberi Oku

  56. CUMHURBAŞKANLIĞI TÜRKİYE BİSİKLET TURU

  56. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun 1. ayak Konya-Konya etabında dereceye giren sporculara ödüllerini Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum verdi

  Haberi Oku

  KONYA’DA "OLİMPİK VELEDROM" TEMELİ ATILDI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Veledromun Türkiye'nin 70 yıllık hayali olduğunu hatırlatırken, Dünyada tek cumhurbaşkanlığı himayesinde yapılan bisiklet turunun her geçen yıl daha da güzelleştiğini ifade etti.

  Haberi Oku

  4. ETNOSPOR FORUMU

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, geleneksel sporların milli kimlikleri güçlendirmenin yanı sıra ülkeler arası dayanışmanın, yardımlaşmanın, kardeşlik bağlarının güçlenmesi için önemli bir vesile olduğunu belirterek, ‘’Geçmişi yaşayarak ve yaşatarak bu kıymetli mirası gençlerimize aktararak en iyi şekilde yarınlara taşımalıyız" dedi.

  Haberi Oku

  ÖNCE YÜRÜYÜŞ, SONRA TEMİZLİK

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı, Kozluk gençlik Merkezi gençleri, Tosunpınar (Ayngebire) köyü ve civarında önce doğa yürüyüşü yaptı, sonrada çevre temizliğiyle bahara merhaba dediler.

  Haberi Oku

  "BUGÜN, DÜNYA EKONOMİSİNİN LOKOMOTİFİ GENÇ GİRİŞİMCİLERDİR"

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Genç MÜSİAD'ın düzenlediği 7. Uluslararası Genç İşadamları Kongresi'ne katıldı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER