GÖZLER HASANKEYF STADYUMUNDA

  Batman’ın Hasankeyf ilçesinde yapımı bitme aşamasına gelen, Sentetik çim yüzeyli sahada son rötuşlar yapılıyor.

  Haberi Oku

  BİSİKLETLİ AİLE GENÇLİK MERKEZİNDEYDİ

  Bisikletleriyle, İzmir’den 105 gün önce çıkan Engin ve Senem Elmalı çifti, geldikleri Batman’da Gençlik Merkezinin misafiri oldular.

  Haberi Oku

  SEN NE GÜZELSİN KOZLUK GENÇLİK MERKEZİ

  Batman’ın Kozluk ilçesinde hizmetlerini aralıksız sürdüren Kozluk Gençlik Merkezi, 2020-2021 Eğitim Öğretim yılında köy okulları için adeta seferber oldu.

  Haberi Oku

  MÜNAZARA LİGİ ŞAMPİYONLARINDAN ÖZPERK’E ZİYARET

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Gençlik Merkezleri, Türkiye’nin dört bir yanında özgüveni yüksek, empati kurabilen, analitik ve eleştirel düşünebilen, farklı fikirlere karşı saygılı gençler yetiştirmek için düzenlediği Türkiye Münazara Ligi Güneydoğu Anadolu Bölge Şampiyonası yapıldı.

  Haberi Oku

  GENÇLİKTEN MÜZİK VE ŞİİR DİNLETİSİ

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı, Hasankeyf Kavşağında bulunan Ek hizmet binası bahçesinde hizmete giren Petrolkent Gençlik Merkezi çalışmalarına başladı.

  Haberi Oku

  ÇOCUKLARA OKUL ÖNCESİ ÜCRETSİZ TIRAŞ

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Halk Eğitim Merkezinin ortaklaşa düzenlediği, ücretsiz kuaförlük hizmeti, çocuk ve gençlerden büyük ilgi gördü.

  Haberi Oku

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk; “BAĞIMLILIKLARLA ETKİN MÜCADELEMİZ BAŞLADI”

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk, kurum olarak, Bağımlılıklarla etkin mücadelelerinin başladığını söyledi.

  Haberi Oku

  MALABADİ KÖPRÜSÜNDE BALIK DEĞİL, TEMİZLİK AVI

  Batman Su Sporları Kulübünün organize ettiği, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile AFAD’ın destek verdiği ‘Sosyal Sorumluluk’ projesi kapsamında suyun altında temizlik yapıldı.

  Haberi Oku

  AMATÖR SPOR HAFTASI ETKİNLİKLERİ BAŞLADI

  Her yıl 05-11 Ekim tarihleri arasında yapılan amatör spor haftası, ilimizde çeşitli etkinliklerle kutlanmaya başlandı.

  Haberi Oku

  GENÇLİKTEN ‘BAĞIMLILIKLARLA MÜCADELE VE FARKINDALIK’ EĞİTİMİ

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, merkez ve ilçelerde görev yapan tüm personellerine ‘Bağımlılıklarla mücadele ve farkındalık’ eğitimleri vermeye başladı.

  Haberi Oku

  ÇOCUKLARLA SALONLAR ŞENLENDİ

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan Çok Amaçlı spor salonunda minik basketbolcular, pandemi sürecinden sonra salonlara akın ederek, eğitimlere katılmaya başladı.

  Haberi Oku

  GENÇLER ÜZÜM KOPARIP, PEKMEZ YAPTI

  Batman Gençlik Merkezinin Gençlik liderleri ve gönüllü gençleri Gercüş’e bağlı Hisar köyünde üzüm toplayıp, pekmez yapmasını öğrendi.

  Haberi Oku

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk: “SAĞLIĞINIZ İÇİN GÜNDE 10 BİN ADIM ATIN”

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk, 7’den 77’ye herkese seslenerek sağlık için günde en az 10 bin adım atmalarını istedi.

  Haberi Oku

  “TESİSLER GENÇLERİN HİZMETİNDE”

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk, 21 branşta 33 antrenörlerinin gençlerin hizmetinde olduğunu söyledi.

  Haberi Oku

  BATMAN’DA İLK KEZ YAPILDI…

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün desteğiyle düzenlenen, Oryantring İl Temsilciliği ve HİS (Herkes için Spor) Federasyonuyla ortaklaşa düzenlenen Avrupa Hareketlilik Haftası etkinlikleri kapsamında, ilk kez ‘Bisikletli Oryantring’ yarışması düzenledi.

  Haberi Oku

  ATATÜRK PARKI ŞENLENDİ

  Batman Atatürk Parkında yapılan ‘Avrupa Hareketlilik Haftası’ etkinlikleri finalinde yapılan spor aktiviteleri, parkı şenlendirdi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER