ÖZPERK’TEN, HAVUZLARA DAVET

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk, 07-14 yaş arasındaki tüm çocuk ve gençleri gençlik havuzlarında verilen yüzme kurslarına katılmaya davet etti.

  Haberi Oku

  GENÇLİK’TEN ‘SOKAKLAR BİZİM’ BASKETBOL TURNUVASI

  Gençlik ve Spor Bakanlığının, sporu toplumun her kesimine yaymak, gençlerin beden ve ruh sağlığını geliştirmek amacıyla hayata geçirilen ‘Sokaklar Bizim’ Basketbol Turnuvasının kayıtları devam ediyor.

  Haberi Oku

  BATMAN’I MİLLİ FORMAYLA TEMSİL EDECEKLER

  Türkiye Kick-Boks Federasyonu tarafından Şırnak ilinde yapılan Milli Takım seçmelerine 2 Batmanlı sporcu seçildi. İlimizi ve ülkemizi 94 kilogramda Abdullah Güneş ve 60 kilogramda ise Eylem Atay temsil edecek.

  Haberi Oku

  HİS İl Temsilciliğinden Kız Futsal Şenliği

  15 Temmuz Şehitlerini Anma günü kapsamında Herkes İçin Spor İl Temsilciliğinin koordinasyonunda Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün desteği ve Batman’daki Kız Futbol Kulüplerinin katılımı ile Futsal Şenliği düzenlendi.

  Haberi Oku

  GENÇLER, SANCAĞI VALİ ŞAHİN’E TESLİM ETTİ

  Gençlik Spor Bakanlığının koordinesinde, Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün organizasyonuyla düzenlenen, ’15 Temmuz Şehitleri Anma ve Demokrasi Sancak Koşusu’ büyük bir heyecanla tamamlandı.

  Haberi Oku

  Altın Yürekler, SOGEP ve DİKA İle 1 Yıldız Dalıcı Oldu !

  Altın Yürekler, proje kapsamında Antalya ilinde verilen 1 Yıldız Dalıcı Kursunda düzenlenen su üstü ve sualtı eğitimi tamamlayarak 1 Yıldız Dalıcı olmaya hak kazandılar.

  Haberi Oku

  GENÇLİK YÜZME HAVUZLARI AÇILDI

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde pandemiden dolayı uzun zamandır kapalı olan yüzme havuzları 3 farklı noktada 450 öğrenciyle açıldı.

  Haberi Oku

  DENE - YAP ATÖLYESİNDE SON KAYITLAR 4 TEMMUZ’DA

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde Dene Yap Atölyesine kayıt olmak isteyenlerin en geç 4 Temmuz 2021 tarihine kadar kayıt yapmaları istenildi.

  Haberi Oku

  GENÇLİK 27 DALDA YAZ KURSLARI AÇIYOR

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, 27 dalda yaz kursları kayıtlarını almaya başladı.

  Haberi Oku

  ALTIN YÜREKLER, SOGEP’LE CANKURTARAN OLDU!

  SOGEP “ Altın Yüreklerle Tarihe Derin Dalış “ projesinin hedef kitlesini oluşturan Altın Yürekler, proje kapsamında Antalya ilinde verilen Bronz ve Gümüş Cankurtaran Kursunda düzenlenen yazılı ve uygulama sınavlarında geçerli olan notu alarak Cankurtaran olmaya hak kazandılar.

  Haberi Oku

  TENİSTE GENÇLİK SPOR RÜZGÂRI

  18 Yaş Altı Türkiye Takım Tenis Şampiyonasının 1. aşaması sona erdi.

  Haberi Oku

  ÖZPERK, GENÇLERLE BULUŞTU

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk, gençlik liderleri, gönüllü gençler ve gençlik personelleriyle has odada bir araya geldi.

  Haberi Oku

  HAZİRAN AYI SATRANÇ TURNUVASI SONA ERDİ

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Satranç il temsilciliği tarafından her ay düzenlenen, ‘Satranç Turnuvası’ sona erdi.

  Haberi Oku

  GENÇLİK İLK KAMPÇILARINI MERSİN’E UĞURLADI

  Gençlik Spor Bakanlığının her yıl düzenlemiş olduğu gençlik kamplarına 1. dönem erkekler kampçılarımız Mersin’e uğurlandı.

  Haberi Oku

  GENÇLİKTEN DENEYAP ATÖLYESİ

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Gençlik Merkezleri, ‘Dene Yap’ Atölyesi hizmete girdi.

  Haberi Oku

  ANTRENÖRÜMÜZE MİLLİ GÖREV

  Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün Masa Tenisi Antrenörü Recep Bezenmiş’e, Masa Tenisi Federasyonu tarafından Milli görev verildi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER