TEKERLEKLİ BASKETBOL TAKIMINA SEZON ÖNCESİ MORAL

Batman Tekerlekli Sandalye Basketbol takımına sezon öncesi iş adamı ve Mezopotamya oteli sahibi Mehmet Emin Çelik tarafından moral yemeği verildi.

18 EKİM 2018
HABERİNFOTOĞRAFLARI

Batman Tekerlekli Sandalye Basketbol takımına sezon öncesi iş adamı ve Mezopotamya oteli sahibi Mehmet Emin Çelik tarafından moral yemeği verildi. Düzenlenen moral programına Gençlik ve Spor İl Müdürü Halil Eren, Mezopotamya Otelinin sahibi ve 1955 Batman Belediyespor Asbaşkanı M.Emin Çelik, Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Kulüp Başkanı Nasreddin Kaya, Türkiye Sakatlar Konfederasyonu Batman İl Temsilcisi Abdullah Gezici, Görme Engelliler Derneği Başkanı Adnan Sapancı, Engelsiz Yaşam Derneği Başkanı Beyhan Özgener, İş Kadını Perinaz Yaman, kulüp sporcuları ve çok sayıda davetli katılım sağladı. 

 

 

ÇELİK’E PLAKET

Batman Tekerlekli Sandalye Basketbol takımına verilen moral yemeğinin ardından, kulüp ve sporcular adına hazırlanan plaketi takım adına Gençlik ve Spor İl Müdürü Halil Eren, 1955 Batman Belediyespor Asbaşkanı Mehmet Emin Çelik’e takdim etti.  Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Batman Tekerlekli Basketbol Takımı Başkanı Nasreddin Kaya; “Her zaman maddi ve manevi olarak yanımızda bulunan iş adamı Mehmet Emin Çelik beye katkı ve desteklerinden dolayı teşekkür ederiz. Hafta sonu Konya maçı için deplasmana gideceğiz. Takım için büyük bir moral oldu. Yine her zaman engellilerin yanında olan ve he türlü sıkıntımız imkânlar dâhilinde çözen Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Halil Eren’e teşekkür ediyorum.” diye konuştu.