GURURUMUZ ERTAN ÇELİK, ARJANTİN GENÇLİK OLİMPİYATLARINDA

Batman’ın uluslararası güreş hakemi Ertan Çelik, Arjantin’de düzenlenen ‘Gençlik Olimpiyatlarında’ ilimizi ve ülkemizi büyük bir gururla temsil eden tek hakem.

16 EKİM 2018
HABERİNFOTOĞRAFLARI

Batman’ın uluslararası güreş hakemi Ertan Çelik, Arjantin’de düzenlenen ‘Gençlik Olimpiyatlarında’ ilimizi ve ülkemizi büyük bir gururla temsil eden tek hakem. Türkiye’nin yanı sıra yönettiği tüm güreş müsabakalarında tam puan alan ve Dünya çapında tanınmaya başlanan Güreş hakemimiz, her kesimin takdirini toplamaya devam ediyor. 

 

 

 

ÜLKEMİZİ TEMSİL EDİYOR

Arjantin’de düzenlenen ve Dünyanın en büyük organizasyonları arasında yer alan ‘Gençlik Olimpiyatlarında’ ilimizi ve ülkemizi temsil eden uluslararası hakemimiz Ertan Çelik, olimpiyat komitesinin de en gözde hakemleri arasında yer alıyor. 

 

 

 

TÜRKİYE, 1 HAKEM 3 SPORCUYLA TEMSİL EDİLİYOR

Arjantin’de düzenlenen ‘Gençlik Olimpiyatlarında’  güreş kategorilerinde 18 ülkeden yüzlerce sporcu mücadele ediyor. 11 Ekim 2018 tarihinde başlayan ve 17 Ekim 2018’de sona erecek Gençlik Olimpiyatlarına Türkiye’den kotayı aşan ve ülkemizi temsil eden tek uluslararası hakem Ertan Çelik olurken, yine kotayı aşan 3 Milli sporcumuz Türkiye’yi büyük bir gururla temsil ediyor. 

 

 

TÜRKİYE’Yİ TEMSİL EDEN TEK HAKEM

Arjantin’deki Gençlik Olimpiyatlarında ülkemizi temsil eden tek hakemimiz Ertan Çelik, kendisine verilen görevin dışında hal ve hareketlerine dikkat ettiğini söyledi.  Uluslararası Güreş Hakemimiz Ertan Çelik; “Ülkemizi ve Batman’ı büyük bir gurur ve onurla temsil etmenin mutluluğunu yaşıyorum. Burada olmaktan son derece mutluyum. Başarılı ve hatasız müsabakalar çıkarmak için dikkat ediyorum. Dünyanın en büyük organizasyonları arasında olan Gençlik Olimpiyatları muhteşem bir atmosferde devam ediyor.  İnşallah önümüzdeki olimpiyatlarda daha fazla hakem ve sporcuyla ülkemizi temsil ederiz.” diye konuştu.