ESKİ HALILARLA, YENİ BİR ANTRENMAN SAHASI OLUŞTURULDU

Batman Valiliği ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün 19 Mayıs tesislerinde zeminini değiştirdiği 2. Sentetik çim sahanın eski halılarını değerlendirerek, boş alanda takımlar için yeni bir antrenman alanı oluşturuldu.

30 OCAK 2018
HABERİNFOTOĞRAFLARI

Batman Valiliği ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün 19 Mayıs tesislerinde zeminini değiştirdiği 2. Sentetik çim sahanın eski halılarını değerlendirerek, boş alanda takımlar için yeni bir antrenman alanı oluşturuldu. BAL (Bölgesel Amatör lig), 1. Amatör, 2. Amatör, okullar arası futbol müsabakaları, Besyo hazırlık kursları, Halk Eğitim Kursları ve ihtiyaç duyulan zamanlarda eski halılarla oluşturulan yeni zeminle takımlar rahat bir nefes aldı. 

 

Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Halil Eren; “Eski sahamızın zemin halısını İl Özel İdaresinin destekleriyle yeni bir antrenman sahası oluşturduk. Özellikle hafta sonları arka arkaya oynayan takımlar için ilaç gibi geldi. Daha önce, oynanan bir müsabakanın ardındaki takımların maçına futbolcular istedikleri gibi ısınamıyordu. Böyle bir sorun ortada kalmadı.” diye konuştu.