2500 KİŞİYE GÜL SUYU VE ÇİKOLATA İKRAMI

Batman Valisi Ahmet Deniz’in aldığı çikolata ve gofretler, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Halil Eren ve Gençlik Merkezi personelleri tarafından, Türkiye Kupası maçı öncesi, yaklaşık 2500 taraftara ve protokol üyelerine ‘Mevlit Kandili’ nedeniyle ikram edildi.

30 KASIM 2017
HABERİNFOTOĞRAFLARI

Batman Valisi Ahmet Deniz’in aldığı çikolata ve gofretler, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Halil Eren ve Gençlik Merkezi personelleri tarafından, Türkiye Kupası maçı öncesi, yaklaşık 2500 taraftara ve protokol üyelerine ‘Mevlit Kandili’ nedeniyle ikram edildi. TARAFTAR ŞAŞIRDI

Türkiye stadyumlarında ilk kez böylesine anlamlı bir hizmete imza atıldığını belirten taraftarlar, emeği geçenlere teşekkür ettiler. 16 Mayıs Şehir Stadyumunda bilet gişelerinde taraftarlara ve protokol üyelerine Mevlit Kandili nedeniyle gül suyu ve çikolata ikramında bulundukları için mutlu olduklarını belirten İl Müdürü Halil Eren; “Sayın Valimiz Ahmet Deniz’in ikramlarını taraftar ve misafirlerimize dağıttık. Allah herkesin dualarını bu hayırlı gün niyetine kabul etsin” dedi. İl Müdürü Halil Eren’in ikramından dolayı teşekkür eden maça gelen taraftarlar ise; “Sayın Valimiz Ahmet Deniz ve İl Müdürümüz Sayın Halil Eren’in ilklere imza atmaları bizleri son derece mutlu ediyor. Gerçekten manevi olarak olgun ve örnek bir davranışta bulundular. Kendilerine Batmanlı sporseverler adına teşekkür ederiz.” diye konuştular.