HANIM JUDOCULARA JUDO ELBİSESİ

Batman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde verilen Judo eğitimlerine katılım sağlayıp başarılı olan 20 hanım kursiyere judo elbisesi hediye edildi.

5 EYLÜL 2017
HABERİNFOTOĞRAFLARI

Batman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde verilen Judo eğitimlerine katılım sağlayıp başarılı olan 20 hanım kursiyere judo elbisesi hediye edildi. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Halil Eren, Judo antrenörü Ömer Polat ve yardımcı bayan antrenörlerin hazır bulunduğu programda, eğitimlerin daha sık bir şekilde süreceği belirtildi.

Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan İl Müdürü Halil Eren; “Ev hanımları, İmam Hatip Lisesi öğrencileri ve öğretmenlerden oluşan 20 kişilik hanım grubumuz hafta sonları Ziya Gökalp Ortaokulu spor salonunda eğitim alıyorlar. Yaklaşık 6 aydır aralıksız süren Judo eğitimlerimizin ardından kendilerini yarışmalara hazırlamak için elbise hediye ettik. Hanımlara özel olarak verdiğimiz judo kursumuz hafta sonları devam edecektir. Katılım sağlamak isteyenler, İl Müdürlüğüne veya antrenörlerimize başvuruda bulunabilirler.” diye konuştu.