BATMAN''LI SPORCULAR, 'ŞAMPİYONLARIN İZİNDE'

‘Şampiyonların İzinde’ projesi kapsamında 02 Ekim 2018 tarihinde ilimizde eski Milli Basketbolcu Nevriye Yılmaz ile Batmanlı sporcular bir araya geliyor.

30 EYLÜL 2018

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Gençlik Hizmetleri Daire Başkanlığı tarafından hayata geçirilen, ‘Şampiyonların İzinde’ projesi kapsamında 02 Ekim 2018 tarihinde ilimizde eski Milli Basketbolcu Nevriye Yılmaz ile Batmanlı sporcular bir araya geliyor. 19 Mayıs Spor Salonunda 02 Ekim 2018 tarihinde saat 14.00’te yapılacak program, TRT Spor’da yayınlanacak. Moderatörlüğünü ünlü sunucu Ersin’in Düzen’in yapacağı programa, bütün branşlardaki sporcular, öğrenciler ve Batmanlı vatandaşlar davet edildi. 

                                

“GENÇLERİN UFKU AÇILACAK”

Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Gençlik ve Spor İl Müdürü Halil Eren; “Gençlik ve Spor Bakanlığımızın ve Gençlik Hizmetleri Daire Başkanlığımızın ‘Şampiyonların izinde’ projesi sayesinde yereldeki sporcularımız, başarı hikâyelerini eski Milli Sporcu Nevriye Yılmaz’dan dinleme fırsatı bulacaklar. 19 Mayıs Spor salonunda çekilecek program TRT Spor’da yayınlanacak. Buda ilimiz ve gençlerimiz için son derece önemlidir. Bütün sporcularımızı, kulüplerimizi, öğrencilerimizi ve Batman halkını davet ediyoruz.” diye konuştu.