HENTBOL’DA İMKB ŞAMPİYON

Hentbol küçük kızlarda, İMKB Merkez Ortaokulu, güçlü rakibi Aydınkonak Ortaokulunu final maçında 5-2 yenerek ikili averajla il şampiyonu oldu.

6 ARALIK 2017
HABERİNFOTOĞRAFLARI

Batman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde ki okul sporları faaliyet programında yer alan hentbol küçük kızlarda, İMKB Merkez Ortaokulu, güçlü rakibi Aydınkonak Ortaokulunu final maçında 5-2 yenerek ikili averajla il şampiyonu oldu. 19 Mayıs Kapalı Spor Salonunda oynanan karşılaşmaya ilgi büyüktü. Müsabakanın ardından il birincisi olan İMKB Merkez Ortaokulu ödülünü Okul Sporları İl Temsilcisi Veysel Aygün, il ikincisi Aydınkonak Ortaokul unun ödülünü Spor Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Ferhat Şen verirken, üçüncü olan Kıbrıs Şehitleri Ortaokulu takımının ödülünü ise Okul Sporları Tertip Komitesi üyesi Mehmet Şen verdi.  


                                                            

“TÜM TAKIMLARI TEBRİK EDERİM”

Katılım sağlayan tüm takımları tebrik eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Halil Eren, aynı başarının grup maçlarında da gösterilmesini istedi. İl Müdürü Eren; “Hentbol Batman’da son zamanlarda hak ettiği yere gelmeye başladı. Bu branşa olan ilgi bizleri son derece mutlu ediyor. İlimizi tüm branşlarda en iyi bir şekilde temsil edilmesini sağlamak ve çocuklarımızın farklı spor dallarına yönelmesi için antrenörlerimizle sürekli irtibat halindeyiz.” diye konuştu.