MUŞ MÜFTÜSÜ GENÇLİK MERKEZİNDEYDİ

Muş İl Müftüsü Alaettin Bozkurt, Batman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan Gençlik Merkezindeki Has Odada, gençlerle bir araya geldi.

13 EYLÜL 2017
HABERİNFOTOĞRAFLARI

Muş İl Müftüsü Alaettin Bozkurt, Batman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan Gençlik Merkezindeki Has Odada, gençlerle bir araya geldi. Batman Gençlik Merkezindeki gençlerle sohbet edip, sorularını cevaplayan Muş İl Müftüsü Bozkurt, fırsat buldukça Batman’a geleceğini söyledi. Has Odada düzenlenen programın açılışı Kur’an-ı Kerim’in okunmasıyla başladı. Ardından Batmanlı Gençler, Muş İl Müftüsü Alattin Bozkurt’la ‘Gençlik ve Gelecek’ üzerine sohbet etti. Yapılan hasbihalin ardından hep birlikte dualar edildi. İkram ve çeşitli hediyelerin verilmesinin ardından, HAS odadaki gençlerle olan program sona erdi.

 

 

“MÜFTÜYE EL İŞLEMELİ TEPSİ”

Batman’da bulunmaktan son derece mutlu olduğunu belirten Muş Müftüsü Alattin Bozkurt’a, Gençlik Merkezi Müdürleri Musab Baran ve O.Veysel Özdaş, el sanatları kursunda öğrencilerin el emeği göz nuru yaptığı işlemeli tepsi hediye edildi. Baran ve Özdaş; “Sayın Müftümüzü gençlerimizle bir araya getirdiğimiz için son derece mutluyuz. Böylesi anlamlı sohbetlerden gençlerimiz en iyi bir şekilde verim alıyorlar. Zaman zaman Has Odamızda alanında uzman isimleri gençlerimizle buluşturuyoruz.” diye konuştular.